Finansų rinkos tendencijų diktuotojai, klientų klausimus sprendžiantys jiems patogiausiu būdu

Finansų sektorius

4 metai

„Mark Sign“ paslaugomis naudojasi 4 metus

Sprendimas

„Mark Sign“ pasirinko dėl to, kad tai yra modernus, kaštus taupantis ir teisinį pagrindą turintis elektroninis parašas.

29 darbuotojų

Naudojasi elektroninio pasirašymo platforma

Apie įmonę

„BnP Finance“ finansų sektoriuje veikia jau daugiau nei 10 metų – per tą laiką paskolą būsto remontui bei  įrengimui, automobiliui įsigyti ar jam suremontuoti, refinansuoti jau turimas paskolas ar kitoms reikmėms lėšų gavo daugiau nei 55 tūkst. klientų.

 

Novatoriškas įmonės požiūris per visus veiklos metus leido sukaupti 20 mlrd. investicinio kapitalo ir įgyvendinti daugiau nei 10 fintech projektų, kurie padiktavo technologinių tendencijų kryptį visai finansų rinkai.

Vieta

Lietuva

Industrija

Finansų sektorius

Paslaugos

Pasirašymas elektroniniu kvalifikuotu parašu bei API integracijos tapatybės nustatymui su „M. parašu ar „Smart-ID“

Darbuotojai

29 specialistai klientų aptarnavimo, pardavimų, rinkodaros, teisės, finansų valdymo, IT ir žmogiškųjų išteklių srityse

Iššūkis

Dirbant vartojimo kreditų rinkoje, reikia nuolat prisitaikyti prie kintančių vartotojų poreikių ir ieškoti sprendimų, kaip paskolos ėmimo procesą padaryti paprastesniu, inovatyvesniu ir, svarbiausia, greitesniu. Pavyzdžiui, anksčiau mūsų verslo klientai, atsiradus poreikiui pasirašyti sutartis, atvykdavo į biurą, o tai, žvelgiant

 

 

iš dabartinio gyvenimo ir verslo tempo perspektyvos, nėra nei patogu, nei greita. Žinoma, aktualūs ir greitesnio verslo procesų valdymo bei resursų taupymo klausimai, todėl nuolatos tobuliname vidinius procesus ir stengiamės, kad šie aspektai atsispindėtų ir kliento patirtyje.

„Įdiegę „Mark Sign“ sprendimą, anksčiau mūsų verslo klientams tokią įprastą sutarties pasirašymo rutiną biure pakeitėme kelias minutes internetu trunkančia procedūra, be to, užtikriname, kad iškilus klausimams, mūsų klientų aptarnavimo specialistai būtų pasiekiami vos keliais mygtuko paspaudimais.”

– Markas Krasovskis, „BnP Finance“ vadovas

Sprendimas

Įdiegę „Mark sign“ sprendimą, kvalifikuotu elektroniniu parašu kasdien pasirašome ne tik svarbius dokumentus su savo partneriais

ir klientais, bet ir darbo sutartis, prašymus atostogoms ir kitus dokumentus su savo darbuotojais.

Rezultatas

Per beveik ketverius bendradarbiavimo su „Mark Sign“ metus įvertinome, kad dokumentų pasirašymas tapo daug greitesnis ir patogesnis, tad dabar net sunku įsivaizduoti kasdienybę darbe, jeigu tektų grįžti prie anksčiau naudotų metodų.

 

Nauda

Kaštų mažinimas

Pasirašant sutartis elektroniniu būdu, praktiškai atsisakoma popieriaus, todėl biudžete šių kaštų eilutė tampa gerokai kuklesnė.

Greitis

Anksčiau, derinant visoms šalims patogų laiką, dokumentų pasirašymas galėjo užtrukti iki savaitės, dabar tai trunka vos kelias minutes.

Indėlis į švaresnę aplinką

Elektroninio parašo įsidiegimas yra puikus žingsnis tvaresnių sprendimų savo veikloje ieškančiam verslui.

Atraskite el. parašo galią jau šiandien!

Prisijunkite prie tūkstančių Mark Sign naudotojų.