Skaitmeninių klajoklių erdvė, kur popierinių dokumentų atsisakymas – ne revoliucija, o natūrali evoliucija

Paslaugų sektorius

popieriniai dokumentai, evoliucija, elektroninis parašas, skaitmenizavimas
6 mėn.

„Mark Sign“ paslaugomis naudojasi 6 mėn.

30 darbuotojų

30 darbuotojų naudojasi elektroninio pasirašymo platforma

Tvarumas

Įmonė tvari ir kitaip: rūšiuoja atliekas ir įsirengė saulės elektrinę ant pastato stogo

Apie įmonę

„Lighthouse Hub“ idėja gimė siekiant į vieną bendruomenę suburti įvairių sričių profesionalus – verslininkus, kūrybininkus, inovatorius, rinkodaros ir IT specialistus bei suteikti jiems unikalią erdvę, kurioje jie galėtų dirbti, susipažinti bei bendradarbiaudami kurtų inovatyvius sprendimus, generuotų verslo idėjas, sėkmingai vykdytų projektus ir padėtų vieni kitiems augti.

 

Svarbiausias „Lighthouse Hub“ elementas – stipri bendruomenė, kuri jungia įdomiausius žmones Klaipėdoje – nuo skaitmeninių klajoklių, iki geriausių vietinių savo srities profesionalų. Žmonės čia renkasi dirbti ir kurti, o susipažindami ir dalindamiesi idėjomis, tobulėja patys bei padeda augti kitiems.

Vieta

Klaipėda, Lietuva

Industrija

Paslaugų sektorius

Paslaugos

Skaitmeninis sutarčių pasirašymas

Darbuotojai

30

Iššūkis

Nuo „Lighthouse hub“ starto 2019 metais įvykdėme daug įvairių projektų, o jų skaičius dabar didėja geometrine progresija, todėl biurokratiniai procesai užima nemažą dalį laiko. Nekalbant apie tai, kad šiuo metu statant naują Skaitmeninių inovacijų centro pastatą ir sparčiai plečiant įmonės veiklą bei

 

 

didinant turimą komandą, dokumentų pasirašymas tapo nebe toks patogus ir pradėjo trikdyti atsakingų asmenų darbo ritmą – šis iš pirmo žvilgsnio paprastas procesas pradėjo užimti per daug laiko ir atsakomybių tikrinant, ar kita šalis pasirašė dokumentą iki reikiamo termino.

galimybė pasirašyti kvalifikuotu elektroniniu parašu gerokai palengvino vadovo darbą

„Deja, 100 proc. skaitmenizaciją privačiame ir verslo sektoriuje įgyvendinti sunku. Visgi, manau, kad per ateinančius 10 metų pasieksime tą lygį, kai Lietuvoje 95 proc. sutarčių ir kitų svarbių dokumentų bus pasirašoma kvalifikuotu elektroniniu parašu. Nes tai jau ne revoliucija, o natūrali evoliucija”.

– „Lighthouse hub“ Skaitmeninių inovacijų centro vadovas Mindaugas Kieža

Sprendimas

Įdiegta galimybė pasirašyti kvalifikuotu elektroniniu parašu gerokai palengvino vadovo darbą: jis visus įmonėje pasirašomus dokumentus gali matyti vienoje vietoje, realiu laiku stebėti pasirašytų ir kitoms atsakingoms

šalims išsiųstų dokumentų statusą bei iki numatyto pasirašymo termino pabaigos išsiųsti priminimą. Kadangi pasirašymo procesas tapo greitesnis, įmonėje sparčiai daugėja dokumentų, kuriuos patvirtiname kvalifikuotu elektroniniu parašu.

Rezultatas

Apytiksliais skaičiavimais, įmonėje įdiegus „Mark Sign“ sprendimą, nebereikėjo spausdinti 10 tūkst. dokumentų lapų, tad liko nenukirstas bent 1 medis ir pagaliau eliminuota kasdienė 30 kolegų sutarčių pasirašymo ir administravimo rutina.

 

Nauda

3 in 1

Ištestavus „Mark Sign“ funkcionalumą, paaiškėjo, kad tai idealus funkcijų, sistemos paprastumo ir patogumo derinys.

Greitis

Pasirašyti kvalifikuotu elektroniniu parašu užtrunka vos kelias minutes – dirbant su išmaniais klientais, tai yra privalumas.

Tvarumas

Elektroninės sutartys skatina abipusį – įmonės ir kliento – procesų tvarumą, o tai savo ruožtu mažina bendrą šalyje sugeneruojamą CO2 emisiją.

Odkryj moc podpisów elektronicznych już dziś!

Dołącz do tysięcy użytkowników Mark Sign.