Versle, kuriame kibernetinio saugumo rizika yra ypač jautri, išlygų būti negali

Audito, apskaitos, mokesčių, teisinės ir verslo valdymo konsultacijų paslaugos

10 mėnesių

Naudojasi „Mark Sign“ paslaugomis

Sprendimas

Pradėjus naudotis „Mark Sign“ paslauga, pagreitėjo verslo procesai ir sumažėjo kaštai

5 darbuotojai

„Mark Sign“ platformoje pasirašinėja sutartis

Apie įmonę

1977 m. Vokietijoje įsteigta profesionalias audito, apskaitos, mokesčių, teisines ir verslo valdymo konsultacijų paslaugas teikianti įmonė „Rödl & Partner“ 50-yje valstybių turi 105 biurus ir vienija 5500 savo srities ekspertų.

Šiais metais įmonės biurai Baltijos šalyse mini 30-ies metų profesinės sėkmės jubiliejų.

Vieta

Vilnius, Lietuva

Industrija

Teisinės ir mokesčių konsultacijos, auditas ir apskaita

Paslaugos

Elektroninių parašų tikrinimas, skaitmeninių sutarčių pasirašymas

Darbuotojai

Lietuvos biure – 40

Iššūkis

Sparčiai keičiantis technologijoms, taip pat sparčiai kinta ir vartotojų įpročiai: vis daugiau žmonių kasdien naudojasi elektronine bankininkyste, už automobilio parkavimą sumoka mobiliąja programėle, maistą į namus taip pat užsisako keliais paspaudimais išmaniajame telefone, tad nenuostabu, kad ir nemėgstamus biurokratinius ar teisinius klausimus dauguma stengiasi išspręsti nuotoliu.

 

 

Tačiau ši nauja realybė be patogumo atnešė ir naują – kibernetinio saugumo – grėsmę, kuri mūsų versle yra ypač jautri. Kita problema – tinkamų identifikacijos įrankių stoka, kurie skirtingiems klientams užtikrintų vienodas galimybes patvirtinti savo tapatybę ir dokumentus pasirašyti elektroniniu būdu.

„Kadangi didžioji dalis mūsų klientų yra ne Lietuvoje veikiančios užsienio kompanijos, norint identifikuoti jų partnerius bei su jais sudaryti sutartis elektroniniu būdu, reikia turėti sertifikuotą ir nuo kibernetinių rizikų maksimaliai apsaugotą įrankį.“

– Michael Manke, Advokatų profesinės bendrijos „Roedl & Partner“ asocijuotas partneris, advokatas

Sprendimas

Ieškojome Lietuvos paslaugų teikėjo, kuris galėtų mums pasiūlyti lankstų, patikimą ir kokybišką elektroninio parašo sprendimą su tapatybės identifikavimo galimybe, tačiau realybė tokia, kad tik maža dalis rinkos žaidėjų

siūlo kvalifikuotą elektroninį parašą, kuris prilygsta ranka pasirašytam ir užtikrina pilną skaitmeninio dokumento juridinę galią. Įvertinę siūlomas naudas, savo verslo procesams valdyti pasirinkome „Mark Sign“.

Rezultatas

Per tuos 10 mėnesių, kol naudojamės šia paslauga, pastebėjome, kad visi verslo procesai vyksta daug efektyviau, todėl savo klientus galime aptarnauti daug greičiau, nors organizaciniai kaštai gerokai sumažėjo.

Nauda

Gera kaina

Lyginant su kitomis panašiomis kvalifikuoto elektroninio parašo platformomis, naudojantis „Mark Sign“, išlaidos yra mažesnės.

Paprastumas

Sprendimas paprastas ir draugiškas vartotojui, nesvarbu, ar juo naudojasi lietuviai, ar mūsų klientai iš kitos šalies.

Kelios identifikavimo priemonės

Norint dokumentus pasirašyti kvalifikuotu elektroniniu parašu, galima naudotis keliomis tapatybės identifikavimo priemonėmis, pvz., „Smart-ID“, „Zeal-ID“ ar USB raktu.

Atraskite el. parašo galią jau šiandien!

Prisijunkite prie tūkstančių Mark Sign naudotojų.