Birželio mėnesio produkto naujienos

2023-06-06

1.Kvietimas pasirašyti dokumentą skirtingomis kalbomis

Nuo šiol Mark Sign savitarnos platformoje personalizuokite kveitimą pasirašyti. Prisijunkite prie Mark Sign savitarnos platformos bei įkėlę dokumentą, pasirinkite, kokia kalba norite išsiųsti kvietimą pasirašyti dokumentą. Dar daugiau patogumo!

2. Iframe nuorodos generavimas kelių dokumentų pasirašymui

Nuo šiol Mark Sign platformoje norėdami pakviesti asmenį pasirašyti kelis dokumentus, galite tai padaryti vieno mygtuko paspaudimu. Nebegaiškite laiko su pavieniu dokumentų siuntimu. Įkelkite bei pažymėkite reikiamus dokumentus ir pasirinkite Generuoti pasirašymo nuorodą. Nukopijuokite nuorodą ir pasidalinkite ja su savo kolegomis ar partneriais.

3. Atnaujintas parašo atvaizdavimas

Norime priminti, jog Mark Sign sistemoje, prieš pasirašydami dokumentą, galite pasirinkti būsimo parašo atvaizdavimo vietą. Mūsų komanda nuolatos stengiasi suteikti Jums pačią patogiausia ir vartotojui draugišką patirtį. Todėl nuo šiol el.parašo atvaizdavimo vietos pasirinkimas tapo dar aiškesnis ir paprastesnis.

4. Vartotojui draugiškas prisijungimo būdas su ZealiD programėle

Ar žinojote, jog prie Mark Sign platformos gali prisijungti ne tik Baltijos šalių piliečiai, tačiau ir tolimų kraštų gyventojai? Jeigu esate kitos valstybės pilietis, prisijunkite prie Mark Sign pasirinkę Kita valstybę, bei pasirikite prisijungimą su ZealiD programėle.

Tiek svarbiausių funkcijų šį mėnesį. Turite klausimų? Aptarkime jūsų poreikius (info@marksign.lt)

Dalinkis:

Linkedin Facebook