Rugsėjo mėnesio naujienos

2023-09-08

rugsejis mark sign

Sveiki pasitikę rudenį! Pastarąjį mėnesį itin intensyviai dirbome, kad paleistume didelį projektą, apie kurį pranešime netrukus. Jau greitai pristatysime galimybę patogiai dokumentus pasirašyti kvalifikuotu elektroniniu parašu pasirašyti su dar vienos šalies piliečiais – naujas autentifikavimo ir pasirašymo būdas jau pakeliui. 

O šį mėnesį norime Jums priminti apie mūsų SMS paslaugą, kuria klientai naudojasi siekdami papildomo saugumo sluoksnio ar norėdami efektyviau komunikuoti su klientais. 

SMS paslaugos 

Jūsų patogumui esame sukūrę sprendimą siųsti žinutes su jūsų nurodytu įmonės pavadinimu norint greitai perduoti informaciją klientams ir partneriams. Taip pat esame paruošę sprendimą, kuris palengvins dviejų faktorių autentifikaciją jūsų sistemoje.  

Masinis SMS siuntimas 
masinis sms žinučių siuntimas

Greitai ir efektyviai pasiekite savo klientus visame pasaulyje. Vos per keletą sekundžių SMS žinutėmis perduokite norimą informaciją skirtingose šalyse. 

Kam skirta? 

 • Paslaugų sektoriaus įmonėms, kurios aptarnauja klientus, pavyzdžiui, teikia odontologijos ar grožio paslaugas, ir siunčia registracijos patvirtinimus, priminimus bei panašią informaciją 
 • Įmonėms, kurios turi dideles klientų duomenų bazes ir nori greitai perduoti informaciją savo klientams, pavyzdžiui, programėlės atnaujinimus, lojalumo programas ir kt. 
 • Organizacijoms, norinčioms reklamuoti savo paslaugas 

Privalumai 

 • Aukšta paslaugų kokybė 
 • Greitas komunikacijos perdavimo būdas 
 • Pigesnis būdas siųsti SMS žinutes su savo alfa numeriu 
 • Itin paprastas procesas  
 • Masinis žinučių siuntimas vienu metu 

Nuorodą į dokumentaciją rasite čia. 

Dviejų faktorių autentifikacija (2FA) SMS žinutėmis 
Saugesnis prisijungimas
SMS paslauga

Dviejų faktorių autentifikacija (2FA) yra tapatybės ir prieigos valdymo būdas, kuriam reikia dviejų tipų vartotojo identifikavimo, kad galėtų pasiekti norimas paskyras, savitarnos svetaines ir duomenis. Siųskite papildomus kodus, slaptažodžių priminimus SMS žinutėmis – valdykite rizikas papildomu saugumo sluoksniu. 

Kam skirta? 

 • Įmonėms, turinčioms savitarnos svetaines arba vidines sistemas 
 • Organizacijoms, kurios siekia naudoti papildomą priemonę prisijungimams prie įvairių išteklių ir duomenų 

Privalumai 

 • Papildomas saugumo sluoksnis 
 • Greitas ir nebrangus sprendimas 
 • Itin paprastas procesas klientui 

Nuorodą į dokumentaciją rasite čia. 

Atraskite el. parašo galią jau šiandien!

Prisijunkite prie tūkstančių Mark Sign naudotojų.

Kodėl verta naudotis mūsų API paslaugomis? 
 1. Mūsų sprendimas pagal jūsų verslo poreikius. Integruokite ne tik dokumentų pasirašymo ir tikrinimo procesą, tačiau ir SMS paslaugas, saugesnį prisijungimą prie sistemų, KYC (angl. Know your customer) bei AML (angl. Anti-money laundering) patikras. 
 1. Automatizuoti procesai. Pasirašykite ir tikrinkite tūkstančius dokumentų keliais mygtuko paspaudimais bei gaukite visą reikalingą informaciją apie savo verslo procesus. 
 1. Viskas vienoje vietoje. Integruokite į savo sistemą jau paruoštus sprendimus ir jūsų klientai galės pasirašyti dokumentus, nustatyti tapatybę ar atlikti AML patikras neišeidami iš jūsų tinklapio. 

Dalinkis:

Linkedin Facebook