Vasario mėnesio produkto naujienos

2023-02-06

Vasario mėnesį žengiame tvirtą žingsnį į priekį ir pristatome keletą svarbių funkcijų skirtų Mark Sign naudotojams. Dar patogiau, greičiau, produktyviau! Kviečiame susipažinti:

SMS priminimas apie dokumento pasirašymą 

Įkelkite dokumentus į Mark Sign platformą, pakvieskite pasirašyti savo kolegas bei partnerius ir pasinaudokite galimybę gauti ir išsiųsti automatinius priminimus apie dokumentų pasirašymą ne tik el. paštu, tačiau nuo šiol ir SMS žinute. 

Norėdami aktyvuoti SMS priminimo funkciją, įkelkite dokumentą į Mark Sign platformą ir Papildomos funkcijos skiltyje paspauskite redagavimo mygtuką ir pasirinkite SMS žinutė.

* Funkcija prieinama plano Lankstus naudotojams.


Patogesnė dokumentų peržiūra bei pasirašymas 
 
Pasinaudokite patogesne galimybe peržiūrėti ar pasirašyti dokumentus. Negaiškite laiko vis iš naujo prisijungdami prie savo Mark Sign paskyros. Nuo šiol kartą prisijungę prie Mark Sign paskyros bei suvedę savo duomenis, negaiškite laiko suvedinėdami juos dar kartą. Tiesiog gavę elektroninį laišką – kvietimą apie dokumentų pasirašymą, paspauskite laiške esančią nuorodą ir iškart matykite Jums priskirtus dokumentus.  


Vertikalios ir horizontalios padėties dokumento pasirašymas. 

Prisijungę prie Mark Sign savitarnos platformos, įkelkite bei pasirašykite Jums reikiamos vertikalios/horizontalios padėties dokumentus. Pasirinkite norimą parašo atvaizdavimo vietą, o sistema pati tinkamai prisitaikys prie horizontalaus/vertikalaus dokumento lapo. 

Priminimas: norėdami, jog parašas nebūtų atvaizduojamas dokumente, skiltyje Parašo nustatymai pasirinkite parašo neatvaizduoti.

Tiek svarbiausių funkcijų šį mėnesį. Turite klausimų? Aptarkime jūsų poreikius (info@marksign.lt)
 

Dalinkis:

Linkedin Facebook